ПОКРАЈИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ „ ШТА ЗНАШ О ЗДРАВЉУ ?“

У четвртак, 11.априла 2024. године, у Новом Саду у организацији Црвеног крста Војводине  одржано је покрајинско  такмичење „Шта знаш о здрављу?“ за првопласиране основце и средњошколце са општинског нивоа.

Нашу школу у категорији средњошколаца  представљала је победница на општинском такмичењу ученица Јефимија Марковић,  Iо, а осим ње у Новом Саду су били као подршка и награда за знање са општинског такмичења и остали који су били међу првих 4-оро пласираних.

Ове године за такмичаре, подршку и наставнике је организован обилазак Новог Сада уз занимљиву причу  туристичког водича, а затим су сви учесници подељени у 8 група и по измењеним пропозицијама радили тест и давали одговоре на бонус питања.

У категорији омладине (средњошколци) победила је 3.ГРУПА  коју су чиниле  општине   KOВИН, НОВИ БЕЧЕЈ, НОВИ САД, ПАНЧЕВО и РУМА са освојених  60 бодова, а чији су представници биле ученице Ивана Тодоровић, Драгана Зечевић, Aна Младеновић,  Милица Константин и наша Јефимија Марковић.

Првопласиране очекују дипломе и вредне награде које ће накнадно бити послате.

Честитке свестраној и вредној Јефимији Марковић која је  иначе и волонтер у ООЦК Ковин.